ДП «Ліси України» майже удвічі збільшило сплату податків: з початку року до бюджету спрямовано понад 9 млрд грн!
Зростання зумовлене насамперед збільшенням дивідендів, сплачених підприємством державі (частини чистого прибутку).
За січень–травень 2025 року сума сплачених дивідендів становила 1,3 млрд грн, а за перші п’ять місяців 2026 року — 3,5 млрд грн.
Сплата ПДВ цього року зросла з 1,5 млрд до 2,1 млрд грн.
Надходження до місцевих бюджетів зросли до 1,2 млрд грн. Цьому сприяло підвищення заробітних плат працівників виробничої ланки, що забезпечило збільшення надходжень від ПДФО.
Загалом за перші п’ять місяців 2026 року до державного та місцевих бюджетів ДП «Ліси України» спрямувало майже на 4 млрд грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.
За підсумками 2025 року наше підприємство увійшло до трійки лідерів серед державних компаній за сумою сплачених дивідендів. Цього року ситуація на ринку є складнішою, але щодо наповнення бюджету ми налаштовані перевершити минулорічний результат. Наразі кожна друга гривня від реалізації лісопродукції спрямовується ДП «Ліси України» до бюджетів усіх рівнів у вигляді податків і зборів.