Виконання заходів з охорони праці

31.01.2024

 

26 січня на базі філії «Білоцерківське лісове господарство» ДП «Ліси України» відбувся тренінг з питань охорони праці. Фахівці Відділу охорони праці та цивільного захисту ДП «Ліси України» відпрацьовували навички з виявлення порушень вимог охорони праці на лісосіках, нижніх складах та в автотранспортних цехах. Кожен фахівець здійснив перевірку наданого йому структурного підрозділу, а потім результати перевірки були обговорені всіма учасниками тренінгу. Даний тренінг можна сміливо вважати успішним, адже фахівцями Відділу охорони праці та цивільного захисту були здобуті нові навички та новий досвід у сфері охорони праці.

 

 

 


 

28.12.2023

З 28.12.2023 фахівці Відділу охорони праці та цивільного захисту ДП «Ліси України», а також провідні інженери з охорони праці лісових офісів розпочинають навчання по програмі Лідерства для управлінської команди.

Лідерство є дуже важливим, адже воно є одним із складових елементів ризик-орієнтованого підходу у сфері охорони праці, який буде впроваджено в ДП «Ліси України» найближчим часом.

В середині грудня, з метою розроблення самої концепції Лідерської програми, було проведено тренінг у форматі стратегічної діагностичної сесії, а вже в січні заплановано  4 онлайн сесії згідно вказаної програми. Отже, продовжуємо розвиватись та розвиваємо охорону праці в ДП «Ліси України».

 


 

18.12.2023

В період з 6 по 15 грудня 2023 року фахівцями Відділу охорони праці та цивільного захисту ДП «Ліси України» було проведено перевірки усунення порушень та недоліків з питань охорони праці та промислової безпеки, виявлених впродовж 2023 року у 9 філіях.

За результатами перевірок встановлено, що керівниками філій проведена значна робота з усунення порушень та недоліків зазначених у приписах виданих Відділом охорони праці та цивільного захисту, зокрема: – у філії «Словечанське лісове господарство», яка координується Столичним лісовим офісом усунуто 100% від виявлених порушень та недоліків; –  у філії «Кам’янець-Подільське лісове господарство», яка координується Подільським лісовим офісом усунуто 95%; –  у філії «Городоцьке лісове господарство», яка координується Поліським лісовим офісом усунуто 93%.

 


 

12.08.2023

Як і було анонсовано, 9-11 серпня відбувся заключний тренінг  з ризикоорієнтованого підходу у сфері охорони праці  «ОСНОВИ ТА ПРАКТИКА ФОРМУВАННЯ СИСТЕМНОГО ПІДХОДУ І РИЗИКООРІЄНТОВАНОГО МИСЛЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ» (відповідно до вимог ISO 45001:2018 та Європейської директиви 89/391/ЄЕС) для Карпатського лісового офісу.

Як і на попередніх тренінгах, під час навчання було розглянуто сучасні практики системного підходу і ризикоорієнтованого мислення, проаналізовано процеси та практичний кейс керування професійними ризиками у лісовій галузі, а також проведено практичні заняття з надання домедичної допомоги.

Керівники структурних підрозділів філій з особливою цікавістю та ентузіазмом  навчалися на практиці виявляти небезпеки на робочих місцях. На сьогоднішній день дуже важливим питанням є впровадження європейських практик у сфері охорони праці. Адже європейські країни досягли у цьому значних успіхів, і ми в свою чергу не повинні від них відставати.

 

 


 

28.07.2023

Як і було анонсовано раніше, 27 та 28 липня відбувся черговий тренінг «ОСНОВИ ТА ПРАКТИКА ФОРМУВАННЯ СИСТЕМНОГО ПІДХОДУ І РИЗИКООРІЄНТОВАНОГО МИСЛЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ» (відповідно до вимог ISO 45001:2018 та Європейської директиви 89/391/ЄЕС).

Керівники структурних підрозділів філій на практиці здобували навички з виявлення небезпек на робочих місцях, що у майбутньому дасть змогу значною мірою знизити виробничий травматизм та зберегти життя і здоров’я працівників.

Під час навчання було розглянуто сучасні практики системного підходу і ризикоорієнтованого мислення, проаналізовано процеси та практичний кейс керування професійними ризиками у лісовій галузі, а також проведено практичні заняття з надання домедичної допомоги.