Великобичківське надлісництво працює з 1 січня, до нього увійшло 7 лісництв: Костилівське, Томащука, Лужанське, Косівсько-Полянське, Середньоріцьке, Щербіловське та Верхньоводянське. Працює 76 співробітників.
✔️Перехід відбувся штатно. Всі, хто задіяний до роботи у лісі, залишилися на своїх місцях. Два інженери з лісозаготівель, інженер з АСКВ і ЕОД, фахівець зі збуту, два інженери з охорони і захисту лісів, два інженери лісового господарства і шість бухгалтерів переведені в філію “Карпатський лісовий офіс”.
✔️Реорганізація не вплинула не робочі процеси. Лісництва працюють, що називається, на повну потужність. План реалізації за січень перевиконаний (планували 7,1 млн грн – факт 7,2 млн грн).
💬«Відвантажуємо деревину місцевим підприємцям. Нарікань немає. Підсумки по виконанню договорів підведемо вже в кінці першого кварталу, але наразі йдемо за графіком. Також на 100% отоварили населення дровами паливними», – зазначають у надлісництві.
✔️Кожен день працює ланка з відводу лісосік. Кожного року у лісництвах відводиться близько 80 тис. куб.м. Цей рік не виключення.
💬«Підвищилися зарплати робітничої ланки. Якщо майстер лісу минулого року отримував 19,5 тис грн на місяць, з 1 січня – 22,2 тис. грн. У помічника лісничого зарплата зросла з 23,5 до 26 тис. грн. Більший обхід та площі – вища ставка», – розповідають у надлісництві.
✔️На вільні вакансії запрошуються ветерани. Три майстри лісу, помічник лісничого та єгер нещодавно мобілізовані, на заміну знайшли демобілізованих учасників бойових дій. Дехто вже мав досвід роботи у лісі, новачків відправили на навчання в Хустський лісотехнічний коледж.
Першочергова задача – підготовка до пожежонебезпечного періоду. Більша частина техніки для гасіння є – ранцеві обприскувачі, прожежний модуль на пікапі L200. В процесі закупка ще одного модулю, що дозволить забезпечити швидке реагування на займання, у якій би точці надлісництва воно не виникло.