Оголошення

30.10.2023

 

В період з 30 жовтня по 16 листопада фахівцями Відділу охорони праці та цивільного захисту ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» будуть здійснені перевірки дотримання законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки філій, які координуються Центральним лісовим офісом. Перевірками буде охоплено 9 філій у Вінницькій, Кіровоградській та Черкаській області. За результатами перевірок 17 листопада відбудеться підсумкова нарада з директорами та інженерами з охорони праці всіх філій лісового офісу.

 


08.08.2023

 

З метою підвищення рівня кваліфікації інженерів з охорони праці, Відділом з охорони праці та цивільного захисту було створено та запущено електронно-інформаційний ресурс (сайт), в якому розміщена вся необхідна нормативно-правова база з охорони праці, якою повинні володіти інженери з охорони праці для ефективного виконання свої посадових обов’язків. Даний ресурс є закритим і доступ до нього мають лише інженери з охорони праці філій, лісових офісів та Відділ з охорони праці та цивільного захисту ДП «Ліси України».


07.08.2023

 

Як показала практика проведення тренінгів з ризикоорієнтованого підходу у сфері охорони праці, які проводились для керівників структурних підрозілів філій, дані тренінги мають позитивний ефект та користуються популярністю серед лісничих. Про це свідчить значна кількість учасників які з цікавістю та наснагою виконували завдання викладачів.   Заключний тренінг «ОСНОВИ ТА ПРАКТИКА ФОРМУВАННЯ СИСТЕМНОГО ПІДХОДУ І РИЗИКООРІЄНТОВАНОГО МИСЛЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ»  (відповідно до вимог ISO 45001:2018 та Європейської директиви 89/391/ЄЕС) для Карпатського лісового офісу буде проведено  9-11 серпня.   Дата та місце проведення: 09.08.2023 — філія «Радехівське лісомисливське господарство» 10.08.2023 – Карпатський лісовий офіс м. Львів, вул. Яворницького, 8б 11.08.2023- філія «Сколівське лісовегосподарство»   Організатор: журнал «Охорона праці» за підтримки ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ».   Тренінг призначений для керівників структурних підрозділів філій (лісничих), з метою виявляти небезпеки та управляти ризиками на робочих місцях, що дозволить суттєво знизити виробничий травматизм, зберегти життя і здоров’я працівників.   Слухачі тренінгу пройдуть навчання з наступних питань: 1. Охорона праці та стан виробничого травматизму в лісовій галузі в мирний час та в умовах війни; 2. Основи системного підходу і ризикоорієнтованого мислення в лісовій галузі в мирний час та в умовах війни; 3. Процес керування професійними ризиками на підприємстві, ідентифікація небезпек, оцінка ризиків, матриця прийнятності ризиків, запобіжні і захисні заходи; 4. Практичний кейс впровадження вимог ISO 45001:2018 на підприємстві та практичний кейс керування професійними ризиками в лісовій галузі; 5. Надання домедичної допомоги потерпілим під час виконання робіт у лісовій галузі.   Модератор – Дмитро Матвійчук, головний редактор журналу «Охорона праці», керівник академії «Управління ризиками в системах менеджменту».   Спікери: Андрій Мусійовський, Віталій Цопа, Тамара Білько.   Кожен учасник отримає сертифікат про успішне завершення навчального тренінгу, а також навчальний посібник ISO 45001:2020 та інші корисні навчальні матеріали.

 


 

18.07.2023

 

Черговий тренінг «ОСНОВИ ТА ПРАКТИКА ФОРМУВАННЯ СИСТЕМНОГО ПІДХОДУ І РИЗИКООРІЄНТОВАНОГО МИСЛЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ» (відповідно до вимог ISO 45001:2018 та Європейської директиви 89/391/ЄЕС) буде проведено 27 та 28 липня.   Метою проведення тренінгу є підвищення рівня знань у сфері охорони праці та впровадження європейського досвіду у сфері виробничої безпеки в ДП «Ліси України».   Дата та місце проведення: 27 липня 2023 року — Карпатський лісовий офіс  м. Ужгород , вул. Собранецька,156 28 липня 2023 року — філія «Великобичківське лісомисливське господарство»   Організатор: журнал «Охорона праці» за підтримки ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ». Тренінг призначений для керівників структурних підрозділів філій (лісничих), з метою виявляти небезпеки та управляти ризиками на робочих місцях, що дозволить суттєво знизити виробничий травматизм, зберегти життя і здоров’я працівників.   Слухачі тренінгу пройдуть навчання з наступних питань: 1.  Охорона праці та стан виробничого травматизму в лісовій галузі в мирний час та в умовах війни; 2.  Основи системного підходу і ризикоорієнтованого мислення в лісовій галузі в мирний час та в умовах війни; 3.  Процес керування професійними ризиками на підприємстві, ідентифікація небезпек, оцінка ризиків, матриця прийнятності ризиків, запобіжні і захисні заходи; 4.  Практичний кейс впровадження вимог ISO 45001:2018 на підприємстві та практичний кейс керування професійними ризиками в лісовій галузі; 5.  Надання домедичної допомоги потерпілим під час виконання робіт у лісовій галузі.   Модератор – Дмитро Матвійчук, головний редактор журналу «Охорона праці», керівник академії «Управління ризиками в системах менеджменту».   Спікери: Андрій Мусійовський, Віталій Цопа, Тамара Білько.   Кожен учасник отримає сертифікат про успішне завершення навчального тренінгу, а також навчальний посібник ISO 45001:2020 та інші корисні навчальні матеріали.

 


 

07.06.2023

 

Безпечні умови праці працівників та збереження здоров’я під час виконання працівниками своїх посадових обов’язків є одними із пріоритетних питань у діяльності ДП «Ліси України». У зв’язку з цим ДП «Ліси України» ініційовано проведення тренінгу «ОСНОВИ ТА ПРАКТИКА ФОРМУВАННЯ СИСТЕМНОГО ПІДХОДУ І РИЗИКООРІЄНТОВАНОГО МИСЛЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ» (відповідно до вимог ISO 45001:2018 та Європейської директиви 89/391/ЄЕС).

Метою проведення тренінгу є підвищення рівня знань у сфері охорони праці та впровадження європейського досвіду у сфері виробничої безпеки в ДП «Ліси України».

  Дата та місце проведення: 15 червня 2023 року — Карпатський лісовий офіс м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського 31 16 червня  2023 року — філія «Вигодське лісове господарство»   Організатор: журнал «Охорона праці» за підтримки ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» Тренінг призначений для керівників структурних підрозділів філій (лісничих), з метою виявляти небезпеки та управляти ризиками на робочих місцях, що дозволить суттєво знизити виробничий травматизм, зберегти життя і здоров’я працівників.   Слухачі тренінгу пройдуть навчання з наступних питань: 1. Охорона праці та стан виробничого травматизму в лісовій галузі в мирний час та в умовах війни. 2. Основи системного підходу і ризикоорієнтованого мислення в лісовій галузі в мирний час та в умовах війни. Кращі практики. 3. Процес керування професійними ризиками на підприємстві: ідентифікація небезпек, оцінка ризиків, матриця прийнятності ризиків, запобіжні і захисні заходи. 4. Практичний кейс впровадження вимог ISO 45001:2018 на підприємстві та практичний кейс керування професійними ризиками в лісовій галузі. 5. Надання домедичної допомоги потерпілим під час виконання робіт у лісовій галузі. Кожен учасник отримає сертифікат про успішне завершення навчального тренінгу, а також навчальний посібник ISO 45001:2020 та інші корисні навчальні матеріали.