Ще 11 «Лісів пам’яті» створено у 2026 році!
Цієї весни та осені в Україні створено ще 11 «Лісів пам’яті» – живих меморіалів на честь загиблих воїнів-лісівників. Загалом вже створено майже пів сотні таких лісів.
Проєкт розроблений відділом комунікацій ДП «Ліси України» як спосіб зберегти пам’ять про наших колег – працівників підприємства, частини великої лісівничої команди, які пішли захищати незалежність України та віддали за неї своє життя.
В Україні такі пам’ятні ліси ми створюємо у лісництвах, де працювали наші загиблі колеги. Це особливі місця пам’яті, де кожний висаджений сіянець нагадує про людину, яка жила своєю справою, любила ліс і стала на захист країни.
Цього року проєкт вийшов за межі України. Перший міжнародний «Ліс пам’яті» з’явився у Латвії – це перша країна, яка долучилася до ініціативи відділу комунікацій ДП «Ліси України». Для нас це надзвичайно важливо, адже це ще одне нагадування, що українці відстоюють право на незалежність всієї вільної Європи.
Уже восени проєкт продовжиться та розширить свою географію. До створення «Лісів пам’яті» долучаються Литва, Чехія та Хорватія. Надходять пропозиції організувати спільну висадку також з інших країн ЄС.
Наша ініціатива мобілізує та згуртовує проукраїнські сили Євросоюзу!
Оновлена карта лісів, а також детальна інформація про загиблих героїв незабаром з’явиться в реєстрі «Лісів пам’яті» на нашому сайті.




