Виконання заходів з охорони праці3

 

05.03.2024

 

 

З метою оцінки стану готовності захисних  споруд цивільного захисту, в період з 04.03.2024 по 06.03.2024 менеджером з цивільного захисту Відділу охорони праці та цивільного захисту державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» здійснено перевірки у філіях «Врадіївське лісове господарство», «Миколаївське лісове господарство», що координуються Південним лісовим офісом, а також у філіях «Гайсинське лісове господарство», «Голованівське лісове господарство» та «Тульчинське лісомисливське господарство», що координуються Центральним лісовим офісом.

За результатами перевірки відзначено значну роботу по облаштуванню та утриманню в постійній готовності до використання за призначенням наявних захисних споруд посадових осіб Новоодеського лісництва філії «Миколаївське лісове господарство», Червоногреблянського лісництва філії «Гайсинське лісове господарство» та директора філії «Голованівське лісове господарство».

Директору «Врадіївське лісове господарство» необхідно ужити невідкладних заходів щодо приведення ЗСЦЗ Первомайського лісництва у належний стан.

ПРУ № 54177 Новоодеське лісництво філії «Миколаївське лісове господарство»

 

ПРУ № 02525 Червоногреблянське лісництво «Гайсинське лісове господарство»

 

ПРУ №41702 адміністративна будівля філії «Голованівське лісове господарство»

 


 

31.01.2024

26 січня на базі філії «Білоцерківське лісове господарство» ДП «Ліси України» відбувся тренінг з питань охорони праці. Фахівці Відділу охорони праці та цивільного захисту ДП «Ліси України» відпрацьовували навички з виявлення порушень вимог охорони праці на лісосіках, нижніх складах та в автотранспортних цехах. Кожен фахівець здійснив перевірку наданого йому структурного підрозділу, а потім результати перевірки були обговорені всіма учасниками тренінгу. Даний тренінг можна сміливо вважати успішним, адже фахівцями Відділу охорони праці та цивільного захисту були здобуті нові навички та новий досвід у сфері охорони праці.


28.12.2023 З 28.12.2023 фахівці Відділу охорони праці та цивільного захисту ДП «Ліси України», а також провідні інженери з охорони праці лісових офісів розпочинають навчання по програмі Лідерства для управлінської команди. Лідерство є дуже важливим, адже воно є одним із складових елементів ризик-орієнтованого підходу у сфері охорони праці, який буде впроваджено в ДП «Ліси України» найближчим часом. В середині грудня, з метою розроблення самої концепції Лідерської програми, було проведено тренінг у форматі стратегічної діагностичної сесії, а вже в січні заплановано  4 онлайн сесії згідно вказаної програми. Отже, продовжуємо розвиватись та розвиваємо охорону праці в ДП «Ліси України».


18.12.2023 В період з 6 по 15 грудня 2023 року фахівцями Відділу охорони праці та цивільного захисту ДП «Ліси України» було проведено перевірки усунення порушень та недоліків з питань охорони праці та промислової безпеки, виявлених впродовж 2023 року у 9 філіях. За результатами перевірок встановлено, що керівниками філій проведена значна робота з усунення порушень та недоліків зазначених у приписах виданих Відділом охорони праці та цивільного захисту, зокрема: – у філії «Словечанське лісове господарство», яка координується Столичним лісовим офісом усунуто 100% від виявлених порушень та недоліків; –  у філії «Кам’янець-Подільське лісове господарство», яка координується Подільським лісовим офісом усунуто 95%; –  у філії «Городоцьке лісове господарство», яка координується Поліським лісовим офісом усунуто 93%.


12.08.2023

Як і було анонсовано, 9-11 серпня відбувся заключний тренінг  з ризикоорієнтованого підходу у сфері охорони праці  «ОСНОВИ ТА ПРАКТИКА ФОРМУВАННЯ СИСТЕМНОГО ПІДХОДУ І РИЗИКООРІЄНТОВАНОГО МИСЛЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ» (відповідно до вимог ISO 45001:2018 та Європейської директиви 89/391/ЄЕС) для Карпатського лісового офісу.

Як і на попередніх тренінгах, під час навчання було розглянуто сучасні практики системного підходу і ризикоорієнтованого мислення, проаналізовано процеси та практичний кейс керування професійними ризиками у лісовій галузі, а також проведено практичні заняття з надання домедичної допомоги.

Керівники структурних підрозділів філій з особливою цікавістю та ентузіазмом  навчалися на практиці виявляти небезпеки на робочих місцях. На сьогоднішній день дуже важливим питанням є впровадження європейських практик у сфері охорони праці. Адже європейські країни досягли у цьому значних успіхів, і ми в свою чергу не повинні від них відставати.

 

 


28.07.2023

Як і було анонсовано раніше, 27 та 28 липня відбувся черговий тренінг «ОСНОВИ ТА ПРАКТИКА ФОРМУВАННЯ СИСТЕМНОГО ПІДХОДУ І РИЗИКООРІЄНТОВАНОГО МИСЛЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ» (відповідно до вимог ISO 45001:2018 та Європейської директиви 89/391/ЄЕС).

Керівники структурних підрозділів філій на практиці здобували навички з виявлення небезпек на робочих місцях, що у майбутньому дасть змогу значною мірою знизити виробничий травматизм та зберегти життя і здоров’я працівників.

Під час навчання було розглянуто сучасні практики системного підходу і ризикоорієнтованого мислення, проаналізовано процеси та практичний кейс керування професійними ризиками у лісовій галузі, а також проведено практичні заняття з надання домедичної допомоги.